SWIMRUN POLAND - logo imprezy biegowej

"W Polsce takich zawodów jeszcze nie ma. Chcemy ruszyć jako pierwsi"

swimrun logo mbgrafikuje

SWIMRUN to naprzemienne pływanie i bieganie w teamach dwuosobowych na otwartych wodach i najlepiej na terenie okołowyspowym. Jest to nowa dyscyplina, która do Polskie dopiero wkracza a w Szwecji była organizowana już 10 lat temu. Kacper i Gabriela zgłosili się z tym projektem do mnie w czerwcu 2016 roku po kilku już udanych imprezach biegowych zorganizowanych przez nich w małopolsce. 

Do znanych imprez tego typu należą  ÖTILLÖ Swimrun World Series w Szwecji i Rockman Swimrun Series w Norwegii. „W Polsce takich zawodów jeszcze nie ma. Chcemy ruszyć jako pierwsi” napisali do mnie Kacper i Gabrysia.

Pierwsze zawody zorganizowali nad Jeziorem Solińskim w Bieszczadach w 2016 roku, w których uczestniczyło 7 osób. W 2018 już 500.  W maju 2019 roku zawody odbędą się dodatkowo nad mazurskim jeziorem Jeziorak. Celem jest stworzenie wydarzenia międzynarodowego na miarę ÖTILLÖ. I taka miała być jego identyfikacja.

Pierwsze projekty zbudowane są z samej typografi, a drobne zabiegi graficzne miały zaingerować w logotyp tylko sugestywnie. Z czasem powstał logotyp, którego wyróżnia sygnet sprytnie ukryty w znaku. Dobrze srawdza się jako samodzielny znak.

PIERWSZE PROJEKTY
Koszyk na zakupy